infraziarice tansun

TANSUN SORRENTO CERAMIC

Okrem toho, že nevyžaruje žiadne svetlo, neobsahuje žiadne sklenené prvky a preto je ideálne na miesta, kde by bežné quartzove žiariče nebolo vhodné použiť, napr. v oblasti produkcie potravín a pod.

Táto nová rada žiaričov je ideálna na vnútorné použitie, napr. obývacie izby, spálne, kde dávame prednosť menej intenzívnej - jemnejšej forme tepelnej úrovne a kde nie je žiadúci ďalší svetelný zdroj, ktorý nevadí pri práci, ale môže vadiť pri odpočinku.

Pretože neobsahuje ventilátor ani iné pohyblivé časti, nespôsobuje žiadne vírenie prachu a preto je ideálny na miesta, kde sa kladie dôraz na vyššiu hygienu, napr. v nemocniciach.

Môže byť použitý samostatne, alebo ako súčasť integrovaného systému vykurovania. Všeobecne quartzové žiariče vedia premeniť prakticky celú elektrickú energiu na infračervené teplo, takže sú vysoko efektívne a úsporné. Keramický prvok žiariča Sorrento Ceramic vytvára infračervené teplo so strednou vlnovou dĺžkou a pracovnou teplotou do 700°. Konštrukcia umožňuje horizontálne použitie. Vyznačuje sa vysokou životnosťou.